Hakkımızda


  1. Sitemize Hoş Geldiniz!

Dinle Radyo, sürekli büyüyen bir radyo kataloğudur. Hedefimiz, Türkiye'nin tüm radyo istasyonlarını tek bir platformda toplayarak dinlemenizi kolaylaştırmaktır. Sitemizde 750'den fazla radyo istasyonları bulunmakta. 

Bu sitenin ve diğer ülkelerindeki projelerin oluşturulması ve geliştirilmesi, Avrupa'nın orta kesiminden 20 uzmandan oluşan bir ekip tarafından yürütülmektedir. Bu alanda, ekibimiz 5 yıldan fazla deneyime sahiptir. Bu süre zarfında, 16 ülkeden 10.000'den fazla radyo istasyonunun bilgilerini inceledik ve yayınladık. Sitelerimiz her gün 300.000'den fazla kullanıcı tarafından kullanılıyor

Bize neden güvenebilirsiniz?
•   Portal sayfalarına yerleştirdiğimiz bilgiler, radyo istasyonlarının resmi web sitelerinde yayınlanan bilgilerle dikkatlice kontrol edilir.
•   Kataloglarımızı sürekli geliştiriyoruz ve her radyo istasyonunun Resmi Web sitesindeki değişiklikleri takip ediyoruz ve bunları mümkün olan en kısa sürede uygulamaya çalışıyoruz.
•  Yorumlarınızı okuyoruz ve herhangi bir istasyonu dinlemede bir sorun varsa, mümkün olduğunca çabuk çözmeye çalışıyoruz.

Sitemiz size fayda sağlıyorsa ne mutlu bize ve bunun için sitemizi geliştirmeye devam edeceğiz.

  • Bir hata fark ederseniz veya bir öneriniz varsa, lütfen bu e-posta adresinden bize yazın: info@radyo-dinle.web.tr

Bu sitedeki içeriğin sorumlusu, Diana mümkün olduğunca çabuk cevap vermeye çalışacaktır.